Transport krajowy

Oferujemy Państwu transport krajowy w najwyższej jakości i dostępny przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Gwarantujemy Państwu indywidualne podejście do klienta, elastyczną ofertę, terminowość i bezpieczeństwo powierzonego towaru.

Polski przemysł bardzo dynamicznie się rozwija. Transport krajowy jest kluczowy w funkcjonowaniu polskich przedsiębiorstw. Posiadając tę wiedzę robimy wszystko co w naszej mocy, aby zaspokajać potrzeby naszych klientów i odciążyć ich w kwestii organizacji transportu. Tabor, którym dysponujemy przystosowany jest praktycznie do każdego rodzaju ładowanego towaru.

Transport krajowy oferowany przez Keres obejmuje:

  • transport całopojazdowy ładunków od 1 do 24 ton
  • nadzór spedycyjny nad powierzonym ładunkiem
  • rzetelną informację o przemieszczającym się ładunku
  • transport towarów nienormatywnych
  • transport ładunków ADR oraz materiały sypkie
  • ubezpieczenie cargo
  • auta z windami

Wszystkie zlecenia - niezależnie od regionu Polski - realizujemy terminowo i bezpiecznie. Każdy klient zlecający nam transport krajowy, może być pewien indywidualnego i profesjonalnego podejścia.

Dzięki flocie samochodów, jesteśmy w stanie - zgodnie z przyjętym zleceniem - dotrzeć w ustalone miejsce, zgodnie z gwarantowanym przez nas terminem. Co ważne dotrzymanie terminu, nie zmniejsza bezpieczeństwa Państwa towaru. Dodatkowo, wszystkie powierzone nam ładunki są objęte ubezpieczeniem. Ponadto nie ograniczamy rodzaju przesyłek. Przewozimy na terenie kraju większość typów przesyłek towarów o różnych gabarytach, masie lub zróżnicowanej formie. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu podstawienie zamówionego samochodu, nawet do godziny od zgłoszenia. A zlecenia przyjmujemy przez 24 godziny na dobę.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami: