Transport międzynarodowy

Oferujemy pełną obsługę ładunków w transporcie międzynarodowym, w tym eksport i import w systemie door-door. Opieramy się na sprawdzonych podwykonawcach do/z dowolnego miejsca w Europie.

Posiadamy doświadczenie w przewozie towarów na terenie praktycznie całej Europy. Naszymi usługami obejmujemy m.in.: Austrię, kraje Beneluksu, Bułgarię, Czechy, Danię, Francję, Hiszpanię, Niemcy, Portugalię, Rumunię, Szwajcarię, Słowację, Węgry, Włochy, kraje Skandynawskie oraz Turcję.

Każdą trasę pokonujemy z pewnością i zaangażowaniem, dzięki czemu nasi klienci są usatysfakcjonowani w stu procentach. Profesjonalizm i zaangażowanie to cechy, które powodują, że chętnie podejmujemy się każdego wyzwania.

Zadowolenie zleceniodawców jest dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie poszerzamy zakresy działalności. Oferujemy już m.in.:

  • obsługę przesyłek od drobnicowych, expresów oraz ładunków cało pojazdowych i nie normatywnych
  • transport ładunków standardowych z zastosowaniem całego wachlarza dostępnego taboru
  • transport ładunków ADR oraz materiały sypkie
  • ubezpieczenie cargo
  • auta z windami

Jako profesjonalna firma transportowa, z wieloletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym, każdy przewożony ładunek obejmujemy ubezpieczeniem na czas transportu. Daje to poczucie bezpieczeństwa klientowi a także naszej firmie.

Dzięki nowoczesnej flocie samochodów oraz wysokiej klasy urządzeniom GPS jesteśmy w stanie wybrać najlepszą trasę i dotrzeć do wybranej lokalizacji zgodnie z terminem, uzgodnionym z klientem.

Musimy pamiętać, że transport międzynarodowy to obszar, który wymaga od zleceniobiorcy dużego doświadczenia i wiedzy. Nasza firma gwarantuje Państwu wysoki poziom kompetencji z zakresu logistyki, spedycji, transportu i wiedzy prawnej. Wykonanie zlecenia przewozu towaru na terenie innego państwa wymaga bowiem nie tylko posiadania samochodu w odpowiednim stanie technicznym oraz kierowcy z umiejętnościami jazdy. Transport międzynarodowy to także logistyka, gwarancja bezpieczeństwa oraz znajomość przepisów obowiązujących w krajach, przez które towar musi przejechać i do którego jedzie.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami: