Trójmiasto Transport lokalny

Działamy na terenie Trójmiasta i okolic od wielu lat. Naszą rzetelnością i profesjonalnym podejściem do zleceń wyrobiliśmy sobie markę i zaufanie klientów.

Nasze auta są dostępne przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. A wybrany pojazd jesteśmy w stanie podstawić do klienta w ciągu godziny od zgłoszenia, a doskonała znajomość topografii trójmiasta przez kierowców pozwala dostarczyć szybko i tanio ładunek.

Nasza oferta transportu po Trójmieście obejmuje:

  • przeładunki, magazynowanie HDS, dźwig
  • transport całopojazdowy ładunków od 1 do 24 ton
  • platformy, lawety
  • dostawy ekspresowe, odprawy, przekazy dokumentów
  • transport nienormatywny
  • auta z windami

Wraz z dynamicznym rozwojem aglomeracji trójmiejskiej, stale zwiększa się zapotrzebowanie na transport i dostawy wszelkiego towaru między lokalnymi firmami. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, stworzyliśmy rozbudowaną sieć przewoźników z rejonu Trójmiasta, dzięki temu możemy zaoferować Państwu w pełni kompleksową obsługę w zakresie transportu lokalnego w Gdańsku, Sopocie i Gdyni.

Mamy do dyspozycji flotę samochodów w każdym rodzaju zabudowy. Dysponujemy taborem: naczepa, zestaw, Solo, Bus, Van, Usługi Dźwigowe, HDS, Winda, FTL, LTL, lawety. Dzięki temu - na terenie Trójmiasta - jesteśmy w stanie zaproponować Państwu podstawienie zamówionego samochodu, nawet do godziny od zgłoszenia.

Nasza wykwalifikowana załoga oraz wysokiej jakości sprzęt gwarantuje sprawną realizację każdego zlecenia transportowego na terenie Trójmiasta i okolic. Transportujemy praktycznie każdy towar zarówno pomiędzy aglomeracjami Gdańska, Sopotu i Gdyni, jak również w rejonie całego Pomorza, uwzględniając także mniejsze miejscowości. Nasi kierowcy i nasze samochody bez kłopotu dotrą i zrealizują naszą usługę transportu w każdym rejon Trójmiasta i okolic.

Nasze usługi transportowe oferujemy zarówno indywidualnym klientom jak również firmom z Trójmiasta. Wśród naszych partnerów jest wielu przedsiębiorców z rejonu, którym świadczymy kompleksową usługę transportu i spedycji.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami: